Bractwo Kapłańskie Świętego Piotra
Duszpasterstwo wiernych Liturgii Łacińskiej
Polska

1. W dniu dzisiejszym przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca lipca, po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
2. Po Mszy Świętej o godz. 10.30 zmiana tajemnic różańca świętego.
3. Trwa czas wakacyjnego odpoczynku. Zachęcamy wszystkich do przeżywania wakacji w jedności z Bogiem, w uczestniczeniu we Mszy Świętej niedzielnej oraz przystępowaniu do sakramentów świętych.
4. Po Mszy Świętej o godz. 19.15 nie będzie spotkanie DA Sedilla. Spotkania zostaną wznowione po wakacjach.
5. W dniu dzisiejszym kontynuujemy Nowennę do św. Piotra Apostoła głównego patrona naszego zgromadzenia – Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra. Modlitwę nowenny zakończymy w poniedziałek po Mszy Świętej rannej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w Klasycznym Rycie Rzymskim według następującego porządku: a) poniedziałek o godz. 7.30 w katedrze na Wawelu; b) wtorek o godz. 7.30 w katedrze na Wawelu; c) środę o godz. 7.30 w katedrze na; d) czwartek o godz. 7.30 w katedrze na Wawelu; e) piątek o godz. 7.30 w katedrze na Wawelu; f) sobota o godz. 7.30 w katedrze na Wawelu;